Witaj na Bezgrawitacji.pl
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pielęgnacja męskich paznokci
Autor Wiadomość
Mercus 

Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: P-ń

GrawiPoints: 30

Wysłany: |5 Lut 2014|, 2014 00:45   Pielęgnacja męskich paznokci

Witam drogie Panie, zwracam się do Was z zapytaniem dotyczącym sposobu pielęgnacji paznokci. Chodzi mi w zasadzie nie tylko same paznokcie ale również o skórki wokół paznokci. W jaki sposób mam doprowadzić je do normalnego stanu? Obecnie paznokcie mam po prostu brzydkie, nie wiem natomiast czy są łamliwe, bo są zbyt krótkie. Skórki zaś odchodzą od paznokci przez oraz suche, zdzierają się również bardzo szybko. Na http://wylecz.to/pl/uroda...-paznokcie.html wyczytałem, że należy natłuszczać paznokcie. Czy za natłuszczenie można uznać smarowanie dłoni kremem do rąk? Wiem już, że powinno się jeść żółtka jaj, czerwonego mięsia i inne rzeczy zawierających cynk i żelazo. Wiem również, że są różnego rodzaju suplementy, ale czy są one w ogóle skuteczne? Jeżeli tak, to mogłybyście podać jakieś nazwy? Z góry dzięki za pomoc!
 
 
 
szechulin 

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa

GrawiPoints: 2

Wysłany: |21 Lut 2014|, 2014 10:00   

Na suche ręce polecam kremy tłuste ale również takie żeby się dobrze wchłaniały w skórę bo wiadomo że to przeszkadza jakby były tłuste przez dłuższy czas, warto również skorzystać z porady jakiejś kosmetyczki , podpowie jakie witaminy można stosować na te skórki itp. Możesz również napisać na jakimś forum kosmetycznym o bardziej profesjonalne porady.
_________________
zobacz
 
 
 

GoogleBoy



Pomógł: 1568 razy
Wiek: 27
Dołączył: 4 Mar 2009
Posty: 5646
Skąd: Bezgrawitacji






Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Zajec for Bezgrawitacji.eu
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15